Оформлення дозволів на проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів

Ми економимо ваш час!
background picture

Дозвіл на проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів

Дозвіл на проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами включено до Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності. Дозвіл видається Національною поліцією України через дозвільні центри. У разі коли маршрут проходить автомобільними дорогами загального користування кількох областей перевізник зобов'язаний погодити його з Укравтодором або уповноваженими ним підприємствами. Якщо маршрут не виходить за межі однієї області він погоджується з відповідним підприємством Укравтодору в області. Якщо маршрут проходить вулицями населених пунктів, перевізник погоджує його з власниками автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів або уповноваженими ними організаціями, які відповідають за експлуатаційне утримання цих доріг, вулиць та залізничних переїздів. У разі коли висота великогабаритного транспортного засобу з вантажем або без нього від поверхні дороги становить більш як 4,5 метра, маршрут додатково погоджується із службами міського електротранспорту, електромережі, електрифікації, електрозв'язку, мостового господарства. Якщо габарити великогабаритного транспортного засобу перевищують за шириною 5 метрів, за довжиною 26 метрів, за висотою 4,5 метра, а загальна маса великовагового транспортного засобу перевищує 52 т, маршрут, який проходить через залізничні переїзди, додатково погоджується з дистанцією колії залізниці (державна власність) або власниками переїздів (інші форми власності) чи уповноваженими ними організаціями. Якщо загальна маса великовагового транспортного засобу перевищує 60 т, власник автомобільних доріг чи вулиць або уповноважена ним організація, яка відповідає за їх експлуатаційне утримання, приймає рішення про проведення (за рахунок замовника) спеціального обстеження або/і випробування будівель, споруд і мереж на маршруті та у разі потреби про укріплення штучних споруд спеціалізованими організаціями, які мають відповідну ліцензію на його проведення. Супровід автомобілем прикриття у разі коли ширина ТЗ перевищує 3,5м чи довжина 24м Супровід патрульним автомобілем Національної Поліції у разі коли ширина ТЗ перевищує 3,75м чи довжина 30м.

Термін діі

В дозволі вказується термін дії дозволу, який вираховується в залежності від кількості рейсів, протяжності маршруту, загальної маси автопоїзда, габаритних розмірів ВТЗ. Максимальний термін на перевезення 3 місяці згідно законодавства.

Маршрут

Вписується з «Технічної можливості проїзду по автошляхах загального користування» яке видає Укравтодор чи інший власник автомобільних доріг, за необхідності власники мереж, господарств…

Індивідуальний № дозволу

Присвоюється при оформленні дозволу органом, який його оформлює. Відображається при скануванні QR коду.

Параметри ТЗ

Вписуються згідно заявки замовника та звіряються з «Технічною можливістю проїзду» виданою Укравтодором чи ін. власником автомобільних доріг.

Транспортний засіб для супроводу

Вказується марка та державний номер автомобіля прикриття, що надає замовник, та(або), за необхідності, супровід здійснюється екіпажем національної поліції.

Перевізник та відповідальний за перевезення

Контактні дані перевізника, вписуються згідно заявки замовника.

Чинність дозволу

Чинність дозволу можливо перевірити на сайті Національної Поліції України.

Ціна

Від чого залежить ціна? Тут необхідно виділити декілько показників, які впливають на ціну: У жодної компанії, яка займається оформленням документів дозвільного характеру на проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами ви не знайдете прайсу на дану послугу, тому що кожне перевезення є індивідуальним і залежить від параметрів таких як:

  1. Кілометраж (відстань від точки А до точки Б);
  2. Габаритні розміри (Довжина*Ширина*Висота);
  3. Вага автопоїзда (Вага тягача + Вага трала + Вага груза);
  4. Вартість супроводу (при необхідності);
  5. Маршрут (по яким дорогам, через які міста (платні чи безоплатні), кількість необхідних додаткових погоджень та ін.);
Замовити зараз